0

Minust

veebruar 7th, 2011 /

Hei!
Olen tegev tehnik juba pea 14 a.
Minu töö on minu kirg, hobi ja stressi maandamine. Olen hea kuulaja, jutukas ja positiivne ning usaldusväärne- minuga juba igav ei hakka :)
Oma tööd teen kodus kus mul eraldi kabinet- suurpere emana on see parem lahendus olnud sest kui lapsed haigestuvad ei jää mul ükski töö tegemata ning kliendile aeg alati garanteeritud.
Ma jumaldan küüne kunsti( nail art’i) ning pikajalised kliendid usaldavad mind ning isegi 13 a olnud kliendil ei ole iial ükski diasain kordunud- lase mul vaid paar hooldust end tundma õppida :)
Minu töö ja materjalide valik on lai- paigaldan ja hooldan akrüülküüsi, geelküüsi,polygeeli ja polyakrüüli massiga ehitatud küüsi,katan oma küüsi geellakiga ja ka modelleerin geellakiga küüsi, ning lisaks ka varba küüned saavad soovi korral soovitud materjaliga korda.Kliendi soovil lihvin aparaadiga kannad, paksendid ja teen kerge ja meeldiva jalakoorimise. Hiljuti läbisin online kursuse teooriaga” Sissekasvanud küüne eemaldus, lahtise ja vigastatud küüne eemaldamine ja uue proteesi valmistamine ja hooldus,küüne-ja jala haigused, diabeetiku jalgade ja varvaste hooldamine ja nõustamine”. Kogu jalgade protseduur lõppeb meeldiva kreemi või seerumiga jala massaažiga. Kui klient pole vastu – teostan ka alati disaini ning alati põnevusega proovin ka miskit uut kui teil erisoovidega pildid kaasas. Nail arti maalin käsitsi aqvarell ja akrüülvärvidega, art geelide ja pastadega,3D geeli disain ning ka 3D akrüüli ning 3D voolimis geeliga mahuline disain. On suures valikus ka slaidereid( kleepsud), kristalle igale maitsele,eri suuruses ja toonis glitterit, mitmeid chrome pulbreid( peegel disain) ja palju muud.
Värvi valik on tohutu nii värvi geelidest kuni geellakkideni ning soetan uusi toone mitu korda kuus kuni 10-15 tooni võrra!

Koolitused olen läbinud Kanadas oktoober 2009 Elegant Nails Stuudios. Edasi olen olnud iseseisev õppija ning ajaga on suure katsetuse ja harjutamise tulemusena kogu küùnemaailma nipid oskuseks saanud.
Minu juures käies ei pea istuma 2.30-3h, keskmise pikkuse ja korras küünte hoolduse aeg disainiga on tavaliselt 1h-1h20 min, pikemate küùntega ca 1h45min.Kui aga tuled võõra tehniku tööga mis on ebaprofessionaalselt tehtud siis võib ajakulu pikeneda olenevalt kas saan halvast tööst korras küüned teha või tuleb teostada eemaldus uue paigaldusega.
Aga usu mind- ma igavleda sul ei lase ja võime miljon teemat läbi arutada- ilmast ja lastest kuni poliitikani. Ja ära muretse kui oled vaiksem klient või soovidki pigem vaikuses olla siis taban ka selle ise ära ning lasen rahus sul mõnda head filmi hoopis vaadata. Ole ka julge küsima juua: külma vett, teed või ehk hoopis lattet, cappuchinot või kuuma kakaot :)
Pea meeles: klient on kuningas aga teenindaja on jumal- ehk siis austame üksteist igas mõistes :)

Peatse kohtumiseni :)